ЕЛДОМИНВЕСТ ООД ОБЯВЯВА КОНКУРС ЗА МЕНИДЖЪР КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ НА ЕКСПОРТНИ ПАЗАРИ

ЕЛДОМИНВЕСТ ООД желае да привлече към екипа си високо мотивиран, динамичен и ориентиран към резултати мениджър ключови клиенти.

Отговорности:
- активно търси нови чуждестранни клиенти, оферира продукти и договаря търговски условия;
- извършва проучвания на целеви пазари, изготвя анализи и доклади;
- осигурява обслужването на доставките за износ;

Изисквания:
- висше икономическо или техническо образование;
- отлично владеене на английски език, втори западен или руски език е предимство;
- търговски опит - минимум 2 години;
- отлични умения за работа в екип;

Компанията предлага:

- интересна работа в млад и динамичен екип;
- мотивиращо заплащане и бонус обвързан с постигнатите резултати;
- коректност, възможност за дългосрочен ангажимент и професионална реализация;

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография на e-mail: hr@eldominvest.com

Кандидатурите ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Затвори

Кариери